icon posta

email: pravice@obecpravice.cz

adresa: Pravice 70, 671 78

IČO: 00636 932

Tak jako na vánoce se děti těší na Mikuláše. Jsou zvědaví  jaké sladkosti jim nadělí. A i letos přišli. Sešli jsme se v Kulturním domě v Pravicích a než byli děti odměněny sladkým balíčkem od Mikuláše, čerta a anděla.

Se sladkými slovy na jazýčku  a vřelou větou v srdíčku. Která samozřejmě zní každý rok stejně. Děti pod vedením paní Boženy Zámečníkové a paní Blanky Kunertové nacvičili s dětmi vystoupení   v podání tance na písně z pohádky, do pohádky.  Na závěr děti zazpívali písně:  Čas vánoční a Hvězda přání. Děti si vzali svícny, které si děti samy vyzdobily a se slovy ….Sviť dál hvězdo přání…se z pódia rozběhly – každý ke své mamince a vtiskly ji do dlaně svícen s hořící svíčkou. Bylo to opravdu krásný a velice emotivní vystoupen, které vzalo za srdíčko a ne jen proto, že byl čas vánoční. Po vystoupení a rozdávání balíčků následovala dětská diskotéka. Starší občanky se přesunuli k pohoštění do spodní části kulturního domu.

Děkujeme všem co se podíleli na přípravách Mikulášské besídky.

Zámečníková

Mikulasska besidka Mikulasska besidka 11 Mikulasska besidka 21

obec na web

vase cesty k bezpeci

erb
Obec Pravice

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.